تولید کننده میلگرد بستر در تهران
لیست تولیدکنندگان میلگرد بستر

لیست تولید‌کنندگان میلگرد بستر و نحوه خرید از آنها

فهرست مطالب

استفاده از میلگرد بستر طبق پیوست ششم آیین نامه ۲۸۰۰ ساختمان، برای مقاوم‌سازی ساختمان الزامی شده است. در کشور ما ایران که جز کشورهای زلزله خیز محسوب می‌شود، استحکام ساختمان‌ها و بناها از اولویت بالایی برخوردار است.

به دلیل اهمیت موضوع مقاوم‌سازی سازه‌ها، سعی کرده‌ایم لیست تولیدکننده‌های میلگرد بستر را در ایران سازه منتشر کنیم و نحوه خرید میلگرد بستر را ارائه دهیم تا کارفرمایان بتوانند به سهولت با تولیدکنندگان میلگرد بستر آشنا شوند.

ضرورت وجود این نوع میلگرد برای مقاوم‌سازی سازه بر هیچ کس پوشیده نیست. به همین دلیل انواع سایزهای میلگرد ساده و میلگرد آجدار توسط تولیدکننده‌های مختلف عرضه می‌شوند که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند. از میان انواع مختلف میلگرد می‌توان به میلگرد بستر اشاره کرد.

قیمت میلگرد بستر بسیار مقرون به صرفه است و باعث صرفه جویی در هزینه های ساخت شما می‌شود.

انواع میلگرد بستر

لیست تولید کنندگان میلگرد بستر درایران

تولیدکنندگان مختلفی در سراسر کشور برای ساخت میلگرد بستر در حال فعالیت هستند و هر کدام مرغوبیت جداگانه دارند. برای شناسایی میلگرد بستر، نام کارخانه تولیدکننده و علامت اختصاری آن باید بر روی بدنه آن حک شود و همین‌طور باید مشخصات انواع میلگرد بستر به طور دقیق به هنگام خرید ثبت گردد.

۱- کارخانه تولید میلگرد بستر ایران سازه آقای براتلو

آقای براتلو برترین تولید کننده میلگرد بستر در شادآباد تهران هستند. این کارخانه حدودا ۱۰ سال پیش شروع به فعالیت و ساخت و ساز در زمینه محصولات فلزی ساختمان کرده است.

میلگرد بستر ناودانی و میلگرد بستر خرپایی را می‌توان از برترین محصولات این برند صنعتی دانست که در حال حاضر تمرکز این تولید کننده روی میلگرد بستر خرپایی هست که کیفیت و مقاومت بالاتری دارد.

 علاوه بر این محصولات، ایران سازه اقدام به عرضه، قلاب، گیره، بست رادیکالی، نبشی گالوانیزه و وادار میانی کرده است. ایران سازه نمایندگی‌های متعددی در سراسر کشور دارد و دفتر مرکزی این کارخانه در تهران واقع شده است. از این رو تهیه کردن محصولات این برند سخت و پرهزینه نیست.

قیمت میلگرد بستر ایران سازه نسبت به تمامی رقبا ارزانتر است که در جدول پایین قیمت میلگرد بستر این تولید کننده را می آوریم.

نام محصولضخامتطولقیمت
قیمت میلگرد بستر عرض ۵.۵ س۴ میلی متر۳ متر۳۳،۰۰۰ تومان
قیمت میلگرد بستر عرض ۱۱ س۴ میلی متر۳ متر۳۴،۰۰۰ تومان
قیمت میلگرد بستر عرض ۱۵ س۴ میلی متر۳ متر۳۶،۸۰۰ تومان

جوش مورد استفاده در این تولید از نوع جوش مقاومتی است. تعداد نمایندگان فروش میلگرد بستر ایران سازه ۱۳۲ نمایندگی است.

۲- شرکت آویژه

کارخانه آویژه فعالیت خودش را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده که این کارخانه اقدام به تولید محصولاتی کرده است که به مقاومت ساختمان‌ها در برابر زلزله کمک می کند.

۳-تولیدی میلگرد آهن پویا

این کارخانه هم از سال ۱۳۸۹ کار خود را در زمینه تولید مقاطع فولادی و چدنی آغاز کرده است. تولیدی میلگرد آهن پویا در اصفهان واقع شده و گزینه خوبی برای خرید در مرکز کشور است.

۴- تولیدی میلگرد بستر رفیع سازه

شرکت رفیع سازه یا شرکت یکتا تیرچه در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است. این کارخانه محصولات تخصصی بازار فولاد و حوزه ساخت و ساز را تولید می‌کند. قلاب، گیره و میلگرد بستر نیز از سایر تولیدات این کارخانه در اراک است.

۵- کارخانه فولاد داتیس سپاهان

فولاد داتیس سپاهان از سال ۱۳۷۰ اقدام به تولید انواع قطعات فولادی و چدنی و انواع ابزار ساخت و ساز کرده است. میلگردهای آجدار داتیس جزو مشهورترین میلگردهای آجدار بازار آهن امروز محسوب می‌شوند

۶- کارخانه میلگرد بستر تکنو وال پست

این کارخانه علاوه بر تولید و عرضه میلگرد بستر، به مشاوره سازندگان و طراحی سازه‌ها نیز می‌پردازد.

۷- آوین صنعت اراک

آوین صنعت اراک جزو کارخانه‌های جدید ساخت محصولات فلزی محسوب می‌شود زیرا در سال ۱۳۹۵ افتتاح شده است و اقدام به تولید میلگرد بستر کرده است.

۸- گروه تولیدی صنعتی فایف

گروه تولیدی فایف در اصفهان واقع شده و  از تولیدکنندگان میلگرد بستر است که در زمینه تولید سازه های فولادی سبک، سنگین، نردبان کابل، سقف کاذب و عرشه فولادی نیز فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *